ptaki egzotyczne, gołębie rasowe, drób ozdobny, króliki, drobny inwentarz, karmy dla zwierząt

Pszczyńska Giełda Ptaków

ul. Broniewskiego 6

Ptaki egzotyczne - oferta Pszczyńskiej Giełdy Ptaków

Oferta przedstawia spis ptaków egzotycznych, które były dostępne w sprzedaży oraz najczęściej występują na Pszczyńskiej Giełdzie Ptaków.

Jeżeli został znaleziony błąd w nazwach proszę to zgłosić admin@gieldaptakow.com

Lp. Nazwa Nazwa łacińska
1. Afrykanka senegalska (ognistobrzucha) Poicephalus senegalus
2. Aleksandretta chińska Psittacula derbiana
3. Aleksandretta fioletowa
4. Aleksandretta lacewing
5. Aleksandretta lacewing kobaltowa
6. Aleksandretta lacewing niebieski
7. Aleksandretta lacewing szary
8. Aleksandretta lacewing zielony
9. Aleksandretta lacewing żółty
10. Aleksandretta obrożna biała
11. Aleksandretta obrożna fioletowa
12. Aleksandretta obrożna kobaltowa
13. Aleksandretta obrożna niebieska
14. Aleksandretta obrożna oliwkowa
15. Aleksandretta obrożna pastelowa
16. Aleksandretta obrożna stalowa
17. Aleksandretta obrożna szara
18. Aleksandretta obrożna zielona Psittacula krameri
19. Aleksandretta obrożna żółta (lutino)
20. Aleksandretta pastelowo niebieski lacewing maślanogłowy turkus
21. Aleksandretta różowopierśna (różana) Psittacula alexandri
22. Aleksandretta śliwogłowa Psittacula cyanocephala
23. Aleksandretta większa Psittacula eupatria
24. Amadyna czarnogardła (krótkosterna) Poephila cincta
25. Amadyna czerwonogłowa Amadina erythrocephala
26. Amadyna diamentowa Emblema guttata
27. Amadyna diamentowa srebrna
28. Amadyna krótkoogoniasta (czarnogardła) Poephila cincta
29. Amadyna maskowa (stepowa) Poephila personata
30. Amadyna obrożna Amadina fasciata
31. Amadyna ostrosterna Poephila acuticauda
32. Amadyna prążkowana (zebrzyk, ceres, czereszka) Aidemosyne modesta
33. Amadyna wspaniała Poephila guldiae
34. Amadyna wspaniała niebieska
35. Amadyna wspaniała pastelowa
36. Amadyna wspaniała żółta
37. Amadyna zebrowata (zeberka) Taeniopygia guttata syn. Poephila guttata
38. Amadyna zebrowata szek (zeberka szek)
39. Amadyna zebrowata timorska (zeberka timorska)
40. Amadyna zebrowata wystawowa (zeberka wystawowa)
41. Amadynka białolica (astryld kratoskrzydły) Taeniopygia bichenovii syn. Poephila bichenovii
42. Amarantka czerwonodzioba Lagonosticta senegala
43. Amazonka białoczelna (sonorska) Amazona albifrons
44. Amazonka białolica Amazona kawalli
45. Amazonka kubańska
46. Amazonka modrobrewa (kurika) Amazona amazonica
47. Amazonka niebieskoczelna Amazona aestiva
48. Amazonka żółtolica (ekwadorska)
49. Ara ararauna Ara ararauna
50. Ara epoletowa (szlachetna, nobilis) Ara nobilis
51. Ara zielonoskrzydła Ara chloroptera
52. Astryld falisty Estrilda astrild
53. Astryld lawendowy
54. Astryld pomarańczowolicy Estrilda melpoda
55. Astryld trzcinowy (trzciniak) Neochmia ruficauda
56. Astryld trzcinowy czerwonogłowy
57. Astryld trzcinowy lutino
58. Astryld trzcinowy szek
59. Astryld trzcinowy żółtogłowy
60. Astryld trzcinowy żółtolicy
61. Astryld złotolicy
62. Astryld żółtobrzuchy (bengalik złotobrzuchy, żółtobrzuszek) Estrilda melanotis
63. Barwinka czarnogłowa Pionites melanocephala
64. Bastard po dzwońcu
65. Bastard po gilu meksykańskim
66. Bastard po kapucynie
67. Bastard po kulczyku
68. Bastard po kulczyku żółtobrzuchym
69. Bastard po magelanie
70. Bastard po makolągwie (konopie)
71. Bastard po mozambiku
72. Bastard po szczygle
73. Bengalik czerwony (bengalik pospolity, amandawa) Amandava amandava
74. Bernard klonkurski
75. Bilbil zbroczony, krwawnik
76. Bilbil zbroczony,l krwawnik
77. Błyszczak purpurowy
78. Błyszczak trójbarwny
79. Błyszczak trójbarwny
80. Czyż czerwony (kapucyn) Carduelis cucullata
81. Czyż kapturowy (czyżyk magellana) Carduelis magellanica
82. Czyż złocisty
83. Czyż żółtobrzuchy Carduelis xanthogastra
84. Dama gwarliwa (Lora żółtogrzbieta) Lorius garrulus
85. Dama niebieskobrzucha Lorysa czarnogłowa
86. Dzwoniec
87. Dzwoniec chiński
88. Gil meksykański (dziwonia ogrodowa) Carpodacus mexicanus
89. Gołąb białomaskowy Aplopelia larvata syn. Columba larvata
90. Gołąb górski Columba rupestris
91. Gołąb okularowy (gołąb gwinejski) Columba guinea
92. Gołąb peruwiański Patagioenas oenops syn. Columba oenops
93. Gołąbeczek białoskrzydły Columbina picui
94. Gołąbeczek cynamonowy Columbina talpacoti
95. Gołąbeczek rdzawy Columbina cyanopis
96. Gołąbek aborygenek długoczuby Ocyphaps lophotes
97. Gołąbek błyskolotka białogardła (gołąbek miedzianoskrzydły) Phaps chalcoptera
98. Gołąbek cukrówka (synogarlica północnoafrykańska) Streptopelia roseogrisea
99. Gołąbek cukrówka czubata
100. Gołąbek cukrówka jedwabista
101. Gołąbek cukrówka jedwabista czubata
102. Gołąbek cukrówka jedwabista niebieska
103. Gołąbek diamentowy Geopelia cuneata
104. Gołąbek diamentowy szek
105. Gołąbek kaplandzki (przylądkowy, czarnogardły, turkaweczka czarnogardła) Oena capensis
106. Gołąbek miedzianka szmaragdowa (gołąb zielonoskrzydły) Chalcophaps indica
107. Gołąbek siniaczek plamisty
108. Gołąbek synogarlica perłoszyja (cejlońska) Streptopelia chinensis
109. Gołąbek synogarlica różowa (synogarlica czerwonowinna) Streptopelia vinacea
110. Gołąbek synogarlica senegalska (gołąb senegalski) Streptopelia senegalensis
111. Gołąbek synogarlica senegalska mutacja czerwona (gołąb senegalski)
112. Gołąbek turkaweczka białoczelna (jamburynek) Turtur tympanistria
113. Gołąbek turkawka wschodnia (synogarlica wschodnia) Streptopelia orientalis
114. Gołąbek turkawka zwyczajna Streptopelia turtur
115. Gołąbek winorudy
116. Gołąbek wyspiarek brązowoskrzydły Gallicolumba keayi
117. Gołąbek zebrowany Geopelia striata
118. Gwarek czczony Gracula religiosa
119. Kakadu białooka Cacatua goffiniana
120. Kakadu różowa Eolophus roseicapillus
121. Kanarek agat biały
122. Kanarek agat czerwono czarny
123. Kanarek agat czerwony
124. Kanarek agat czerwony mozaikowy
125. Kanarek agat opalowy
126. Kanarek agat żółty mozaikowy
127. Kanarek arlekin portugalski
128. Kanarek biały
129. Kanarek biały recesywny
130. Kanarek border
131. Kanarek border miniaturowy
132. Kanarek crested
133. Kanarek czarny
134. Kanarek czarny nieintensywny
135. Kanarek czerwono czarny
136. Kanarek czerwono czarny mozaikowy
137. Kanarek czerwony
138. Kanarek czerwony intensywny
139. Kanarek czerwony nieintensywny
140. Kanarek garbus
141. Kanarek garbus japoński
142. Kanarek gloster
143. Kanarek gloster koroniasty
144. Kanarek harceński
145. Kanarek harceński żółty
146. Kanarek hiszpański (timbrador)
147. Kanarek hiszpański miniaturowy
148. Kanarek izabel czerwony
149. Kanarek izabel żółty (złoty)
150. Kanarek jorkszyr
151. Kanarek kędzierzawy
152. Kanarek kędzierzawy padwański
153. Kanarek kędzierzawy paryski
154. Kanarek kędzierzawy północny holenderski
155. Kanarek kędzierzawy północny żółty
156. Kanarek koroniaty niemiecki
157. Kanarek koroniaty niemiecki biały
158. Kanarek koroniaty niemiecki zielony
159. Kanarek koroniaty niemiecki żółty
160. Kanarek lizard
161. Kanarek lizard biały
162. Kanarek lizard czerwony
163. Kanarek lizard złoty
164. Kanarek mozaika agatowa
165. Kanarek mozaika czarna
166. Kanarek mozaika czerwona
167. Kanarek mozaika opalowa
168. Kanarek mozaika satyna żółta
169. Kanarek mozaika żółta
170. Kanarek norwik
171. Kanarek pheo
172. Kanarek szafirowy
173. Kanarek szaroskrzydły
174. Kanarek timbrador
175. Kanarek wodnotokowy
176. Kanarek zielony
177. Kanarek żółty
178. Kanarek żółty intensywny
179. Kanarek żółty nieintensywny
180. Kardynałek czubaty Paroaria coronata
181. Katarzynka (stokówka prążkowana) Bolborhynchus lineola
182. Katarzynka czarna
183. Katarzynka kobaltowa
184. Katarzynka niebieska
185. Katarzynka oliwkowo zielona
186. Katarzynka siwa
187. Katarzynka turkusowa
188. Katarzynka zielona
189. Katarzynka złota
190. Konura brazylijska
191. Konura czarnogłowa (nandajska) Nandayus nenday
192. Konura niebieskoczelna Aratinga Acuticaudata
193. Konura ognistobrzucha (Aratinga jandaya) Aratinga jandaya
194. Konura słoneczna Aratinga solstitialis
195. Konura złotogłowa
196. Kraśniaczek czerwonolicy Astryld malowany
197. Księżniczka słoneczna (papuga górska, amanda) Polytelis anthopeplus
198. Księżniczka tarczowa (barabanda) Polytelis swainsonii
199. Księżniczka Walii niebieska
200. Księżniczka wspaniała (księżna walii) Polytelis alexandrae
201. Kubanik mniejszy Tiaris canora
202. Kulczyk białobrzuchy Crithagra dorsostriata syn. Serinus dorsostriatus
203. Kulczyk białorzytny (kulczyk szary, szary śpiewak) Crithagra leucopygia syn. Serinus leucopygius
204. Kulczyk kreskowany Crithagra striolata syn. Serinus striolatus
205. Kulczyk mozambijski (mozambik) Serinus mozambicus
206. Kulczyk siwoszyi Serinus canicollis
207. Kulczyk żółtobrzuchy Crithagra flaviventris syn. Serinus flaviventris
208. Kulczyk żółtorzytny Crithagra atrogularis syn. Serinus atrogularis
209. Lora karmazynowa Eos bornea
210. Lora wielka Eclectus roratus
211. Lorysa górska (tęczowa) Trichoglossus haematodus
212. Lorysa ozdobna Trichoglossus ornatus
213. Łąkówka liliowa (lilianka) Neophema bourkii
214. Łąkówka modrobrewa Neophema elegans
215. Łąkówka turkusowa Neophema pulchella
216. Łąkówka turkusowa lutino
217. Łąkówka turkusowa opalowa
218. Łąkówka turkusowa zielona czerwonopierśna
219. Łąkówka wspaniała (modrogłowa) Neophema splendida
220. Majna brunatna
221. Melba czerwonolica Pytilia hypogrammica
222. Melba czerwonoskrzydła Pytilia phoenicoptera
223. Melba pstra
224. Mewka japońska Lonchura striata domestica
225. Mewka japońska wystawowa
226. Mnicha nizinna Myiopsitta monachus
227. Mnicha nizinna niebieska
228. Mnicha nizinna żółta
229. Mniszka czarnogłowa Lonchura atricapilla
230. Mniszka kapturowa (malacca) Lonchura malacca
231. Mniszka muszkatowa Lonchura punctulata
232. Mniszka papuaska (Lonchura spectabilis
233. Mniszka przepasana Lonchura castaneothorax
234. Motylik krasnouchy Uraeginthus bengalus
235. Nierozłączka czarnogłowa (personata) Agapornis personatus
236. Nierozłączka czarnogłowa fioletowa
237. Nierozłączka czarnogłowa kobaltowa
238. Nierozłączka czarnogłowa niebieska
239. Nierozłączka czarnogłowa turkusowa
240. Nierozłączka czarnolica Agapornis nigrigenis
241. Nierozłączka czarnoskrzydła (taranta, etiopska) Agapornis taranta
242. Nierozłączka czerwonoczelna (kolis) Agapornis roseicollis
243. Nierozłączka czerwonoczelna fioletowa
244. Nierozłączka czerwonoczelna lutino
245. Nierozłączka czerwonoczelna niebieska
246. Nierozłączka czerwonoczelna opalowa
247. Nierozłączka czerwonoczelna pastelowa
248. Nierozłączka czerwonoczelna siwa
249. Nierozłączka czerwonoczelna szek
250. Nierozłączka fischera (rudogłowa) Agapornis fischeri
251. Nierozłączka fischera albino
252. Nierozłączka fischera fioletowa
253. Nierozłączka fischera kobaltowa
254. Nierozłączka fischera lutino
255. Nierozłączka fischera niebieska
256. Nierozłączka fischera oliwkowa
257. Nierozłączka kremino żółta
258. Nimfa Nymphicus hollandicus
259. Nimfa albino
260. Nimfa białogłowa
261. Papuga czerwonoskrzydła (krasnopiórka) Aprosmictus erythropterus
262. Papuga kozia czerwonoczelna (nowozelandzka) Cyanoramphus novaezelandiae
263. Papuga kozia niebieska
264. Papuga kozia zielona (modrolotka) Cyanoramphus unicolor
265. Papuga kozia żółta (modrolotka)
266. Papuga kozia żółtoczelna (Modrolotka żółtoczapkowa) Cyanoramphus auriceps
267. Papuga kozia żółtoczelna zielona
268. Papuga kozia żółtoczelna żółta
269. Papuga królewska (szkarłatka) Alisterus scapularis
270. Papuzik błękitny (papuzik forbesa, forbes) Erythrura tricolor
271. Papuzik czerwonogłowy Erythrura cyaneovirens
272. Papuzik czerwonogłowy szek
273. Papuzik czerwonolicy (dwubarwny) Erythrura psittacea
274. Papuzik czerwonouchy
275. Papuzik trójbarwny Erythrura trichroa
276. Papużka falista Melopsittacus undulatus
277. Papużka falista standard
278. Papużka ostrosterna (latamus, lorika ostrosterna) Lathamus discolor
279. Patagonka Cyanoliseus patagonus
280. Pąsogłowka (papuga czerwonoczapeczkowa) Purpureicephalus spurius
281. Rozella białolica Platycercus eximus
282. Rozella białolica cynamonowa
283. Rozella białolica czerwona
284. Rozella białolica lutino
285. Rozella białolica opalowa
286. Rozella białolica pastelowa
287. Rozella białolica rubino
288. Rozella bladogłowa (blada) Platycercus adscitus
289. Rozella czarnogłowa (barnard czarnogłowy, kragen) Barnardius zonarius
290. Rozella czerwonoczelna (barnard zielony) Barnardius barnardi
291. Rozella królewska Platycercus elegans
292. Rozella królewska cynamonowa
293. Rozella królewska czerwona
294. Rozella królewska niebieska
295. Rozella królewska pastelowa
296. Rozella pomarańczowa (adelajdzka) Platycercus adelaidae
297. Rozella słomkowa (żółta) Platycercus flaveolus
298. Rozella tasmańska (żółtobrzucha, kaledońska) Platycercus caledonicus
299. Rozella żółtolica Platycercus icterotis
300. Rudosterka błękitnoszyja Pyrrhura cruentata
301. Rudosterka brązowoucha Pyrrhura devillei
302. Rudosterka Brązowoucha Pyrrhura frontalis
303. Rudosterka czarnogłowa Pyrrchura rupicola
304. Rudosterka czerwonobrzucha
305. Rudosterka perlista Pyrrhura lepida
306. Rudosterka zielonolica Pyrrhura molinae
307. Rudosterka żółtobrzucha
308. Ryżowiec
309. Ryżowiec biały
310. Ryżowiec cynamonowy
311. Ryżowiec czekoladowy (timorski) Lonchura fuscata, Padda fuscata
312. Ryżowiec siwy Lonchura oryzivora syn. Padda oryzivora
313. Ryżowiec srebrny
314. Słowik chiński Leiothrix lutea
315. Srebrnodziobek afrykański Euodice cantans syn. Lonchura cantans
316. Srebrnodziobek afrykański lutino
317. Srebrnodziobek afrykański opalowy
318. Srebrnodziobek indyjski Euodice malabarica syn. Lonchura malabarica
319. Stokówka żółtoczelna (ajmara żółtoczelna) Psilopsiagon aurifrons
320. Szafranka złotogłowa Sicalis flaveola
321. Szczygieł major
322. Szczygieł syberyjski
323. Szkarłatka żółtoskrzydła
324. Świergotka czarnogłowa Psephotus dissimilis
325. Świergotka ognistobrzucha (czerwonobrzucha) Northiella haematogaster
326. Świergotka seledynowa Psephotus haematonotus
327. Świergotka seledynowa albino
328. Świergotka seledynowa cynamonowa
329. Świergotka seledynowa lutino
330. Świergotka seledynowa niebieska
331. Świergotka seledynowa opalowa
332. Świergotka seledynowa opalowa czerwona
333. Świergotka seledynowa opalowa niebieska
334. Świergotka seledynowa opalowa oliwkowa
335. Świergotka seledynowa opalowa platynowa
336. Świergotka seledynowa orange szpalt cynamonowa
337. Świergotka seledynowa orange szpalt opalowa
338. Świergotka seledynowa orange szpalt zielona
339. Świergotka seledynowa rubino
340. Świergotka seledynowa szek
341. Świergotka wielobarwna Psephotus varius
342. Świergotka żółta
343. Turako
344. Wdówka atłasowa
345. Wdówka dominikańska Vidua macruoura
346. Wdówka rajska
347. Wikłacz baletnik
348. Wikłacz dominikański
349. Wikłacz napoleoński
350. Wikłacz ognisty
351. Wikłacz zmienny (wikłacz żółtopręgowy,tkacz towarzyski) Ploceus cucullatus
352. Wróbel cytrynowy Passer luteus
353. Wróbel kasztanowy
354. Wróbel złoty Passer euchlorus
355. Wróbliczka niebieskorzytna Forpus crassirostris
356. Wróbliczka zielonolica (szaroskrzydła) Forpus coelestis
357. Wróbliczka zielonolica (szaroskrzydła) lutino
358. Wróbliczka zielonolica (szaroskrzydła) niebieska
359. Wróbliczka zielonolica (szaroskrzydła) zielona
360. Wróbliczka zielonorzytna Forpus passerinus
361. Żako kongijskie Psittacus erithacus erithacus
362. Żako liberyjskie Psittacus erithacus timneh

Kalendarz giełdy

« lipiec 2019 »
pon wto śro czw pią sob nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Menu

Statystyki

Użytkowników online: 16

Subskrypcja

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje dotyczące giełdy oraz serwisu - wpisz swój e-mail!

Zapisz: Wypisz:

Reklama